Hakkımızda

Gözlerini kapat, mutlu olduğun anları düşün, kokla ve etrafındaki tüm pozitif enerji bünyende topla güzelleş… Hafızamızı koku ile destekleyerek güzelleşmek ve iyi hissetmek için ihtiyaç duyulanları tasarlıyoruz.

Bütünsel güzellik zihnin gerçekleştirdiği ruhsal arınmanın bedene entegre ettiği bir olgudur. Tepeden tırnağa bütünün oluşturduğu destekli programlar ile sıfırlan ve yeniden 1sen olmaya hazırlan…

2018 yılında kurucumuz BİRSEN CAMCI tarafından çıktığımız yolda merkezimizde birçok farklı teknik kullanılarak kişilerin ruhsal, zihinsel ve fiziksel bedenlerinin güzelliği için ayrıntılı olarak kişiye özel uygulamalar gerçekleştirilir.

Temelde kişilerin günlük hayatında bedensel ve ruhsal fark edilebilir değişimler yaratmayı hedefleyen bu terapi yöntemi, sağlığı ruhsal dengeyi ve güzelliği bulmasına yardımcı olur.

Bütünsel güzelliği diğer güzellik uygulamalarından ayıran en önemli özellik, belli bir yöntem ve enerjisel kaynakla sınırlı olmamasıdır. Uygulamalarımızın  tamamı kişiye özgüdür ve birçok farklı tekniğin birleşiminden oluşur.

Güzelliğin temiz yaşamın, enerji, niyet ve doğru bakımlarla gerçekleştiğine inanıyoruz ve bunu danışanlarımızla paylaşıyoruz. En güçlü hafızamız olan ‘kokunun desteği ve doğanın katkılarıyla güzelleşmek ve iyileşmek duygusuyla devam ediyoruz.

Sağlıklı bir güzelliğe sahip olmak için öncelikle duygusal güzelliği iyi enerjiyi pozitif yaşamı benimsemeli ve kendimizi fiziksel özelliklerimizden bağımsız olarak beğenmeliyiz!

Güzelliği, ruhumuzla destekleyerek, bedensel şekillenme, holistik cilt bakımı, podolojik ayak bakımı, trikolojik saç bakımı ve sağlıklı beslenmede bütünsel olarak kullanılmasını sağlıyoruz. Bu düşünce ile tüm danışmanlık hizmetleri, eğitimleri ve diğer tüm çalışmaların temeli her daim pozitif düşüncenin frekansına aittir.

Shopping cart